| Alexandra12399 a întrebat:

Imi indrept parul de ceva vreme si am observat sa se usuca si se despica la varfuri. Ce metoda naturala as putea folosi pentru a nu-l arde cand il indrept.

P.S. : ceva facut in casa ( spre exemplu un ulei sau ceva ).

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Fa-ti masti cu ulei de masline amestecat cu galbenus de ou, miere si vitamina A daca ai.Dar ca masca sa-si faca efectul trebuie sa stai cu ea in par ore bune sau si mai bine o noapte intreaga. Poti sa o aplici 1 data pe saptamana.Dar eu prefer masca cu placenta de la Kallos, are cam acelasi efect si e de ajuns sa o tii 40 de min in par.Acum nu cred ca e prea greu sa dai fuga la un magazin sa ti-o iei...

3 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Masti cu ulei de masline.

| lady2in4black a răspuns:

Masti cu ulei de masline si galbenus de ou big grin

| Alexandra12399 explică:

Ma refeream la ceva care sa il dau chiar inainte sa il indrept. happy

Daca cumva stiti, spuneti-mi! happy