| ionikuu a întrebat:

Hei, TPU! Cum as putea sa-mi indrept parul, fara a folosi placa, ca il arde?

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Il poti indrepta cu o perie rotunda si cu feonul si este foarte simplu.Pui peria in inetior iar apoi traci cu feonul pe deasupra parului si repeti procedura pana cand suvita respectiva este usaca si apoi treci la urmatoarea. Bafta!

| Evelinaaaa a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, foloseste fionul si o perie, in timp ce te piepteni da cu fionul pe portiunea de par.