| Ingerash_9146 a întrebat:

Cum as putea sa imi intind parul fara a folosi placa? Dupa ce mi-l usuc il fac sa nu se mai onduleze la varfuri da nu rezista mult, si am bob. Stiti creme sau metode sa il indrept? Macar suvitele din fata sa stea mai dreptestraight face.

Răspuns Câştigător
| yoyodedeea a răspuns:

Pai fara placa nu vad alta metoda in afara de nivea straight and easy
http://www.cerecomand.ro/......arului.jpg

am inceput si eu de curand sa-l folosesc:)
inainte de vacanta m-a intrebat o colega daca l-am indreptat cu placa
la inceput il usuc cu feonul, dar nu de tot...sa ramana putin umed... aplik balsamul, dupa care dau iar cu feonul:)
sper sa functioneze si la tine:P

7 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Este de la garnier spuma pentru par drept. da tot ar tebui sa-l usuci cu peria si feonul pentru un rezultat de durata. Ceea ce functioneaza la mine... dupa ce il spal, il pieptan cat sa stea lipit de cap si il mentin asa pana se usuca

Răspuns utilizator avertizat
| adydassler a răspuns:

Pai fara placa nu stiu, dar poti incerca cu fieru de calcat haine(bineinteles bagat in priza)laughingwinking

| adydassler a răspuns:

Sarumana pentru stupid puteai da amuzant, da nu ai simtu umoruluirolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu spuma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca cele mai frumoase fete sunt cu parul cret sau ondulat ex : Sakira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phtuy...asta e si intrebarea pe, pe care nu o mai gasesc x(