| pynnk a întrebat:

Imi place sa fac poze peste tot.dar nu prea ies bine sad nu sunt deloc fotogenicacrying( ce as putea face sa ies cat mai bine in poze? va rog raspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Inainte de a face poza, uita`te in oglinda si pune`te in diferite unghiuri, descopera o latura frumoasa a ta, un unghi si pozeaz`o doar pe aceea!

| DamiPapucii a răspuns:

BUNA,aceeasi problema am si eu laughing. Poti sa iti ascunzi fat cu mainile sau un lucru ceva. Poti sa iti intorci capul sau sa stai cu spatele la aparat, poti sa faci poza de la departare nu se va vedea expresia pe fata sau ce nu iti place tie sau poti sa iti faci poza doar la ochi acoperinduti restul cu o esarfa.
Funda :*

| vlad89c a răspuns:

Sa faci pozele cu efecte, alb-negru, contrast mare sau mic, daca ai par lung, sa faci pozele intr-un fel actoricesc, de exemplu cu spatele, alb -negru, si cu mainile intinse in sus, sau pe jos, etc. sunt multe solutii.