| Azalea a întrebat:

Ce trucuri stiti pentru a iesi bine in poze?
Eu una nu ma declar deloc fotogenica, intotdeauna arat aiurea in poze laughing in toate pozele am o privire de parca ma uit in gol ...cum putem corecta asta?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Aa...da si ar fi bine sa zambesti in poze sau sa pari misterioasa, cred, dar sa nu te iei dupa majoritatea fetelor de pe facebook care fac un botic de iti vine rau sa te uiti la poze. succes happy

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Foloseste photoshop sau photoinstrument 3.0
dupa ce editezi o sa arati ca o papusa laughing

| RaluuX a răspuns:

Buna! Stiu cum e, nici eu nu sunt fotogenica.De fiecare data cand imi fac poze incerc sa ma uit in alta parte, o privire nepasatoare sau poti incerca sa iti faci poze cu ochelari de soarehappy