| pasatGeorge a întrebat:

Imi poate da cineva un site de modeling unde pot gasi diferite sfaturi cum sa te imbraci si sa arati cool? Sau imi puteti da voi sfaturi, fetelor.

PS : sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Hei~. In primul rand trebuie sa fii tu insuti si cel mai important e sa te simti tu bine, ca degeaba te'ai imbraca cel mai "cool" daca tu esti exact opus cu acel stil.

Mie personal imi plac baieti care poarta tricouri cu imprimeulove struck, blugi nici largi nici stramti, conversi si o camasa descheiata.
Alt fel ar mai fi :o pereche de blugi skinny, un tricou cu imprimeu, conversi si sacoulove struck.
Sau Hanorac, blugi largi, skateri si un tricou marfa care sa te reprezinte.
In fine, eu am spus mai mult cum imi place mie sa se imbrace un baiat.

Xoxo.

7 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Iti multumesc ca ai considerat raspunsul meu unul bun.:*

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu sunt fata, si am observat ca majoritatea fetelor le place cand baieti se imbraca cu blugi mai stramti (dar si evazati), un tricou cu maneca scurta si pe deasupra o camasa descheiata si niste conversi in picioare. Mie mi se pare foarte frumos stilul acesta si iti poti lua si o cravata funnyhappy

| ladygaga a răspuns:

Majoritatea baietilor pe care ii cunosc eu nu sunt atat de interesati de felul cum se imbraca, ma bucur ca un baiat face asta.

Personal, mi-ar placea un baiat imbracat in blugi[nu stramti ca nu e gay. ci largi, cat mai lejeri
un tricou/bluza/camasa/ ce vrei tu in ce te simti bine, dar sa nu fie exagerat, adica sa nu dai in genul -> cocalar.

Si tenesi/adidasi, dar mi-ar placea conversi mai mult.

La par: nu`mi plac baietii care isi fac nu stiu ce frizura la moda, sau cei cu creasta sau cu coada la spate.

Sfatul meu e sa lasi parul asa cum il ai, eventual sa-ti dai cu gel, imi plac baietii care isi dau cu gel.

Am spus cum mi-ar placea mie un baiat sa se imbrace, acum nu stiu daca te prinde stilul

| pasatGeorge explică:

Foarte interesant. Poate o sa incerc

| pasatGeorge explică:

Cred ca cea mai interesanta varianata a fost a lui Tabii : " o pereche de blugi skinny, un tricou cu imprimeu, conversi si sacou ". Oricum toate aveti gusturi bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tabii are dreptate

| roxana_3178 a răspuns:

Buna,,, Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate un singur vot NIMIC MAI MULT! plzz...tnx... imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :| http://superfete.cancan.ro/2010/08/roxana-19/ te mai astept daca vei mai avea placerea! multumesc!