| Chocolate_1577 a întrebat:

Imi poate face rau tenului daca imi fac 2 masti de argila pe zi timp de 2 sap?

6 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Oricat de gras ai avea tenul nu este recomandat nici unui tip de ten sa folosesti atat de mult masca cu argila.
Recomandat este sa o folosesti o data pe saptamana sau la doua saptamani.winking

| Bacteriuță a răspuns:

1 masca pe zi de 2 ori pe saptamana MAXIM e mai mult decat suficient.
poti incerca si alte produse pentru ten gras. tongue

| NickiMinaj a răspuns:

2 masti pe zi?! o sa ti se usuce foarte tare tenul.

| Aishaa a răspuns:

Nu iti face rau, si eu am folosit argila pe fata, desi iti spun ca are un miros cam urat.Nu iti face rau, ti-l curata.

| Chocolate_1577 explică:

Pentru Aisha : nu miroase deloc urat
pentru Roxa: eu am tenul gras

| fefiiii a răspuns:

Nu. nu are ce sa-ti faca rau. dar ai putea incerca doar una. sau depinde cati ani ai