| AndrejO a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un loc bun pentru a face un costum la comanda in Bucuresti si cam ce preturi sunt? O sa fiu acolo pentru cateva zile si am un eveniment in curand, am nevoie de un costum, iar eu nu imi gasesc pentru marimea mea in magazinele obisnuite. Aveti si vreo idee cam cat ar costa?

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Dacă vrei ceva deosebit încearcă la magazinele "Tata si Fiul"
Un magazin este vis-a-vis de liceul Lazăr lângă parcul Cişmigiu.
Au toate dimensiunile şi nu sunt chinezări. Preţul depinde de material, de model, etc. Dar raportat la calitate merită.
Iar dacă te grabeşti are si la "proba a doua"
Dacă nu te grăbeşti lângă A.S.E. este un croitor care îl face de la 0.