| ALSI a întrebat:

Imi poate spune cineva niste site-uri de unde pot cumpara accesorii pentru bijuterii handmade? Adica baze de inel, pandantiv, etc, dar sa arate mai deosebit si sa am de unde alege.

Răspuns Câştigător
| marry98 a răspuns:

Uite aici un site eu mi-am comandat deci iti spun ca e sigur www.adalee.ro gasesti de toate la preturi super bune si nu trebuie sa platesti fff mult la transport 3 lei la posta romana sau gratuit daca comanzi peste un milion. oricum sper sa-ti placa.

| ALSI explică (pentru marry98):

Multumesc mult! Pe site-urile de pe care am comandat pana acum nu am gasit atat de multe.

5 răspunsuri:
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/bijuterii-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa