| alebruneta a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva care a incercat si care a si reusit sa slabeasca folosind ceaiuri naturale care ar fii acestea si in cat timp si cat a slabit? Multumesc!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu am baut ceai verde si am slabit dar in paralele facem 3 ore de sport zinic si exercitiile erau destul de dure.

| mona a răspuns:

Ceaiurile de slabit nu sunt asa eficiente pe langa ceai trebuie sa mananci sanatos si sa faci miscare

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
In general produsele de la Herbal/Life Care sunt foarte bune.
Mergi in paralel la sala, fa mult sport, nu manca dupa ora 7 si MULTA apa.
Degeaba tii diete daca nu-ti ajuti corpul sa piarda grasime.

| AmanoYuno a răspuns:

Ceai negru.eu am slabit 2kg in o saptamana

| XCooLGirlX a răspuns:

Eu am slabit prin sala si ciaiuri pentru hidratare. Si o dieta corespunzatoare