| anonim_4396 a întrebat:

Imi pot decolora parul in timpul menstruatiei? sau exista posibilitatea sa nu isi faca efectul?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este indicat în această perioadă să îți decolorezi/vopsești/șuvițezi/permanant deoarece nu-ți prinde, nici extracții dentare nu se fac!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Din câte am înţeles nu îşi face nici efectul prea bine şi e şi toxic pentru organismul tău, care e mai sensibil în perioada aia... Mărog, eu m-am vopsit prima dată în timpul menstruaţiei şi nu am păţit nimic (e-adevărat că nu mi-a ieşit culoarea cine ştie ce), totul e diferit de la o persoană la alta

| loricel a răspuns:

Am auzit ca exista posibilitatea sa nu iasa nuanta dorita.De ce sa risti? Mai bine astepti cateva zile.

| aligeo50 a răspuns:

Da intr-adevar se poate sa nu-si faca efectul prea bine, si e si daunator