| Lora_6439 a întrebat:

Imi pot drege cu ceva zgarietura de pe ochelarii de soare?

3 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

Nu stiu sigur dar am vazut la televizor un fel de "marker" pentru sgarieturile masinilor. poate exista si pentru ochelari.
mergi la un cabinet oftalmologic. (nu sunt mari sansele sa fie pentru ochelari de soare dar poti intreba )

Acum depinde si daca sunt de calitate.
Te sfatuiesc sa-ti cumperi unii noi si mai buni care se pot repara la astfel de cabinete decat sa investesti intr-o pereche de "plastic". happy

| BiaBby a răspuns:

Imi pare rau dar raspunsul este nu...sunt ochelari anti-zgarieturi care au lentilele putin mai grosewinking

Răspuns utilizator avertizat