| Mentaaaaa a întrebat:

Ochelarii pentru eclipsa de soare pot fi inlocuiti de ochelarii 3d sau cei de soare?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Nu, nu pot fi inlocuiti.

8 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

De cei 3d nu de cei de soare da doar daca sunt intunecosi dar tot dauneaza daca te uiti cam mult de ce e vreo eclipsa si nu stiam eu? plz funda acceptami si prietenia pe site plz funda

| Mentaaaaa explică:

Da e eclipsa de soare pe data de 4 ianuarie si nu stiu daca imi comand ochelarii pentru eclipsa de pe net vin inainte sa fie eclipsa?:s

| piktor a răspuns:

Daaa!
hai ca mai scapam macar asa de un idiot de pe lumea asta I don't want to see

| MeMeMe97 a răspuns:

Cu cei 3d nu:-)):-))ca luna nu este red cyanlaughinglaughingdar eu ii inlocuiesc cu cei de soare, dar trebuie sa aiba o nuanta inchisabig grin

succes

| dreamout a răspuns:

Nop:O
Adica daca vrei sa vezi eclipsa aproape de tine, poti pune peste ochelarii pentru eclipsa de soare, ochelari 3Dlaughing

Stai putinnhappy
Cand este eclipsa? sau... e eclipsa?:-s:-s

:*

| Diana_6668 a răspuns:

Nu poti fiindca aceia pentru. eclipsa de soare iti protejeaza ochii.alti ochelari dauneaza ochilor tai, sau chiar poti sa-ti pierzi vederea. Funda?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa ma uit printr-o bucata sticla?

Întrebări recente