| cosmin18_4983 a întrebat:

Imi puteti da cateva informatii despre Hermes Models Cluj? big grin

Răspuns Câştigător
| CITYTAXXI a răspuns:

Cu toate ca agentia Hermes Models a fost atacata de mai multe bloguri de catre niste anonimi HOMOSEXUALI care incercau sa murdareasca imaginea primei agenti de modele masculine din Romania, agentia are inca succes in multe orase ale tari si chiar si in afara tari.
In urma articolelor de atac comandate de catre concurenta, Hermes Models se situaeaza pe primul loc in top si plateste cel mai bine modelele din Romania.

4 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Am fost aleasa si eu de curand ca model la Hermes Models si mie mi se pare foarte ok. E drept ca nu am facut mare lucru inca, sunt la etapa primului " book`ului" si sunt foarte entuziasmata. Eu zic sa merita sa incerci.

| CITYTAXXI a răspuns:

Dar e cel mai bine sa nu te ei dupa povesti si alte cacaturi pe care le poti citi pe net, sa te convingi singur, intra pe situl lor, trimite-le poze, si de aici incolo iti doresc scucces. P.S sunt multi care nu au reusit si atunci pot vb doar rau sau urat, Insa inainte sa te duci la o agentie de modele, te uiti in oglinda si te intrebi, esti tu oare facut pentru modeling?

| CITYTAXXI a răspuns:

Despre MFW.RO

Men's Fashion Week Cluj are loc in data de 25 -27 mai 2011 la Cluj in cadrul Hotelului HAN FULTON
Evenimentul reuneste cunoscuţi designeri autohtoni, tineri designeri, brand-uri internationale de prestigiu, specialisti in hair-styling si make-up si peste 70 de modele. Men's Fashion Week Cluj isi propune sa promoveze valorile designului vestimentar si de accesorii din Romania.

Datorita creatorilor internationali invitati si interesului mediatic de care se bucura, festivalul reprezinta o punte de legatura intre Romania si industria internationala de moda.
Festivalul Men's Fashion Week Cluj face parte din circuitul international al show-urilor de moda.