| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie un sfat pentru cresterea parului rar? am parul rar si e mostenire de familie, si imi tund varfurile aproape de 3 luni, si imi creste doar 2-3 cm si nu vreau sa imi pun mese. imi puteti da un sfat / tratament / sampon sau orice alta solutie pentru cresterea rapida a lui?

5 răspunsuri:
| Georg13 a răspuns:

Poti cauta pe internet masti pentru asa ceva, eu iti recomand uleiul de cocos big grin.

| ofata00 a răspuns (pentru Georg13):

Am incercat ...ai n`au avut prea mare efect

| Georg13 a răspuns:

Parul niciodata nu o sa creasca imediat. Eu l-am folosit vreo 3, 4 luni si se vede, plus ca am aplicat masca o data la 2 zile si o aplic in continuare big grin.

| veverutz a răspuns:

Vrei crestere rapida in lungime? sau sa ti se indesesca parul? desi e ceva mai scump este foarte bun tratamentul de la vichy dercos neogen (negru cu mov)- fiole si sampon. mie mi s-a indesit f mult parul. cat despre cresterea in lungime nu prea exista chestii dar poti incerca un tratament facut in casa cu 2 galbenus de ou, ulei de ricin si ulei de masline - pui si tu din ochi in functie de parul tau- le amesteci, te dai pe par, si stai cam jumatate de ora -o ora cu o punga pusa peste par.se face o data de 2 ori pe saptamana.

| ofata00 a răspuns (pentru veverutz):

Vreau si pentru crestere si indesire da` nu vreau cv ft scump mai ales ca nu garantez pentru ca e mostenire de familie.