| Vladuthz a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru a-mi creste parul mai rapid? M-am tuns de 3 jumate peste tot deoarece am facut o prostie si a trebuit sa ma tund, si acum vreau din nou sa-l las lung, exista vreun sampon sau tratament ceva ce trebuie facut pentru cresterea rapida a parului?

Răspuns Câştigător
| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ulei de ricin.Se aplica pe par(nu ud) si il lasi min.20 minute

| Vladuthz explică (pentru pisicutza1scumpii):

Deci, cumpar un flacon de ala la vreo 4 lei, il aplic tot pe par, il last 20 de min, dupa care spal sau nu?

| pisicutza1scumpii a răspuns (pentru Vladuthz):

Da il speli dar fara balsam doar cu cat mai putin sampon.

3 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Ulei de ricin, galbenus de ou si vitaminele A si E, le amesteci pe toate si te dai pe par.