| dianamadalina a întrebat:

Imi puteti da statusuri de tristete? dau funda dar vreau ceva mai nou daca se poate

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

Hai să uităm de toate Hai să uităm tot ce`a fost Hai să uităm Nu mai are nici`un rost! oh go on

Am avut speranţe, idei şi dezamăgiri Şi din toate astea au rămas doar amintiri! sigh

Totu`I scruum văd acum Nu mai e ok Nu mai e ok Nu mai ştiu ce vreeeii :S

Si nu inseamna ca nu plang daca n`am obrajii uziwinking

Şi noaptea se lasă I`a dracu` de lungă Iar ţie nu`ţi pasă Că un înger o sa plângă

Prezentul e trecut, presărat cu amintiri :-

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sakira200 a răspuns:

In momentul acesta cel mai trist lucru e ca il port in inima mea fara ca el sa stie
\Pleaca lasa-ma sa mor...de dor... FERICIREA MEA la naiba

Cel mai rau lucru e sa te simti in plus acolo unde cindva erai totul.
Poate nu vez cit eu sufar, poate nu vez cit eu pling.
Ma ajuti sa sufar, iti multumesc :-(;-(;-(
In jurul meu, meu e totu pe dos As da orice sa fie mai frumos