| Deedii a întrebat:

Buna TPU.
vreau statusuri de tristete.sigh
funda.

4 răspunsuri:
| deutza_3778 a răspuns:

Totul se intampla cu un rost, dar rostul suparari mele are vreun rost?
Tot ce am in viata e doar suparare?
(amandoua sunt invenate de mine sper sa iti placa )

| crisy_9816 a răspuns:

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...

inapoi sus ^

Trimite pe Messenger: Voteaza:
Adaugat de Anonim, la data de 15 Septembrie 2008, 21:51.
Voturi: 450 | Categoria: Statusuri Triste

Daca crezi in vise.atunci vei dormi toata viata...crying

inapoi sus ^

Trimite pe Messenger: Voteaza:
Adaugat de Anonim, la data de 28 Noiembrie 2007, 20:13.
Voturi: 431 | Categoria: Statusuri Triste

Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate... sad

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.
Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt... acum Fara tine ToTuL E schimbaT
cand omul drag te-a parasit nu regreta ca te-a iubit a fost un las si te-a lasat nu regreta ca a plecat se va intoarce intr-o zi si eu din nou iti va vorbi...nu-l asculta inselator cu glasul lui nemuritor.ca el sin nou v-a pleca si tu din nou vei suferii cum ai facut din prima zi
Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata
in ziua in care te- ai nascut a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu...care a pierdut cel mai frumos inger pe care il aveacrying
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

| mikilaina a răspuns:

Aoleuuuu, ce de tristete si plansete pe pagina asta... reveniti-va viata este frumoasa, dar mai ales scurta, scurta. Capul sus si fara statusuri si versuri de bocet, va plangeti de mila sau va place sa exprimati mila celorlalti? Putina mandrie va rog? Daca asa rau doare aceasta tristete apoi trebuie tratata, mers la un consiliere psihologic identificat cauza si rezolvat problema. Daca timpul nu permite accesati www.topexperti.ro- platforma de comunicare care ofera informatii psihologice si consiliere psihologica online. Nu aveti idee cat de bine va veti simti sa discutati cu un psiholog despre problemele voastre, si ce bucurie veti simti sa gasiti solutii impreuna cu acesta. Multa linistea interioare si implinire

| fanalexvelea a răspuns:

1.Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
2.Am invatat Ca oricat Ai plange lumea Nu Se opreste In loc Pentru durerea TA...
3.Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii