| DarkAnita a întrebat:

Imi puteti recomanda careva un spray/ser bun care sa dea stralucire parului?big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Spray nu stiu dar iti pot recomanda acest ulei : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| thewomaninwhite a răspuns:

Incearca-l pe cel de la avon varianta verde.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Iti pot spune cu toata increderea sa incerci gama wellness de la oriflame pentru par si unghii. Sunt niste vitamine care le iei zilnic si ajuta la regenerarea parului, accelereaza cresterea il face straluctor si confera rezistenta firului de par. Cat despre unghii daca sunt moi le face mai rezistente si sanatoase.

Pentru a comanda am o veste buna pentru tine. Iti pot face un cont iti comanzi produsul si vine la 23 % reducere. Si inca o veste buna daca il comanzi 3 luni la rand a patra luna il primesti gratuit!

Deci 23 % reducere + ca a patra oara il primesti gratuit, cum ti se pare oferta mea?

| IuliaV13 a răspuns:

Eu îți recomand sa încerci un ulei de par, e mai scump dar mie mi se pare foarte eficient

| DarkAnita explică (pentru IuliaV13):

De la ce firma folosesti? big grin