| amuleta a întrebat:

imi puteti recomanda un sampon impotriva matretii dar care sa confere si stralucire parului? Mesi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei cam multe laughing?
Sa iti spun cum sta treaba.
Daca produsul e doi in unu poti sa il arunci, gen :balsam si sampon. Nici samponul nu o sa fie bun dar nici balsamul. Mai ales ca balsamul se aplica individual pe firele de par si nu se aplica pe radacina/scalp. Deci nu au nici-o treaba una cu alta laughing.

Cat despre samponul pentru matreata, eu iti recomand Nizoral, este un tratament foarte bun, costa 40-50 lei. Cam scump, stiu, dar mai bine dai banii o data si pe ceva de calitate, nu?

1 răspuns:
| Cαтєα21 a răspuns:

Head & Shoulders indeparteaza cu succes matreata, eu de cind ma folosesc cu el nu am mai avut matreata..Sunt bune si Clear, Garnier Fructis, Sunsilk.