| eliza7943 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște șampoane și spray uri pentru regenerare și creștere a parului?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Eu nu am avut un par foarte des, dar in ultimul timp am mancat foarte multe vitamine (am mancat afine, avocado, polen el ajuta foarte mult la ingrosarea parului).
Eu am folosit Parusan, dar sa stii ca iti ingrasa parul repede si ti-l indreapta

2 răspunsuri:
| Dom1 a răspuns:

Îți sugerez sa folosești șampon de la fructis

| Michelleolivia032 a răspuns:

Produsele nemțești Elkos, eu le găsesc la magazinele nemțești de la mine din provincie și sunt cu mult peste bun.