| raludan a întrebat:

Imi puteti recomanda lotiuni care incetinesc cresterea parului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un gel de ras de la Avon si o lotiune, tot din aceeasi gama, costa 11 lei fiecare si sunt destul de eficiente.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit gel de ras cu proprietati de incetinire a cresterii parului si lotiune de corp cu aceleasi proprietati de la Avon, costa in jur de 10-11 lei fiecare.Cateva diferente am vazut...adica nu imi crestea atat de repede, dar nici nu este o perioada f mare de 'incetinire'...inca le folosesc, totusi...imi place textura lor moale si hidratanta.