| Upz0r3 a întrebat:

Stiti creme care incetinesc cresterea parului de pe tot corpul inclusiv de pe fata?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu exista asa ceva, cel putin eu nu am auzit...

| Liiiax99 a răspuns:

Nu cred ca exista in primul rand.

| hefe a răspuns:

Uni vor sa le creasaca parul si tu sa-l opresti..Yetty

| Upz0r3 explică (pentru hefe):

E treaba ta ma daca vrei sa fii Yetty, eu daca asa e gena mea mai cu par am grija de corpul meu, la tine e treaba ta daca nu ai par si iti doresti din partea mea sper sa ai parul de pe corp de 2m sa iti ajunga sa dai la toti care nu au par si isi doresc sa aiba.

| hefe a răspuns (pentru Upz0r3):

Stai cuminte ma! du-te tunde te pe burta =]] si pe mainirolling on the floor

| bzbzbz a răspuns:

Am vazut la Avon lotiune de corp care cica incetineste cresterea parului si de la Nivea am vazut gel de dus sau lotiune nu mai stiu exact, tot pentru asta. in primul rand nu cred ca au vreun efect adica parul creste si gata e un proces natural, nu ai ce sa-i faci...