| LoveSmile_Camy_1996 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o vopsea de par buna? De fiecare data se duce dupa 3-4 spalari...
Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Incearca l'oreal preferance sau wellaton! Eu numai cu astea ma fac si culoarea rezista cam 7 saptamani( eu ma spal pe cap la 3 zile), dar folosesc si sampon si balsam pentru par vopsit elseve color vive si e destul de ok!:* Bafta:*

| LoveSmile_Camy_1996 explică (pentru crissa20):

Pai cu l'oreal preferance cu un strop de ulei de argan ma vopsesc eu :/ nu stii cumva un remediu pentru a intretine parul (in afara de sampon si balsam pentru par vopsit )?
mersi mult :*:*

| crissa20 a răspuns (pentru LoveSmile_Camy_1996):

Poti incerca si cu masca din aceeasi gama( color vive), de asemenea eu dupa fiecare spalare mai folosesc si spay pentru varfuri deteriorate de la gerovital sau daca folosesc placa serul termoprotector tot de la gerovital( in functie de ce vreau sa-mi fac la par) cred ca mai protejaza cat de cat:*

9 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Loncolor trendy colours semipermandenta, se duce intre 4-6 spalari si sunt culori superbe

| LoveSmile_Camy_1996 explică (pentru ninaelenadobrev):

E cam putin 4-6 spalari...
Atunci nici macar doua saptamani nu m-ar tina oh go on

| jess179 a răspuns:

Palette este si ieftina si buna, dar si Garnier sau L oreal sublime mousse.

| denisa123456 a răspuns:

Pai cumparati de la salon o vopsea profesionala, ca asa pe toate vopselele din comert scrie ca sunt profesionale dar nu sunt nici una si de proasta calitate.

| xXxSelenaXxX a răspuns:

GARNIER e buna mama mea se vopseste cu ea.Conteaza si culoarea.