| Deliaelena97 a întrebat:

Imi puteti recomanda un rimel bun. Nu conteaza daca e waterproof sau nh.Am genele medii si dese, putin arcuite. Unul pana in aproximartiv 50 de lei daca se poate.Imi puteti spune daca face ce promite (volum, alungire...)

3 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Eu te asigur ca produsele Maybelline nu te vor dezamagi, calitatea cea mai buna.

| AnonimaXDD a răspuns:

Buna, Delia. In primul rand, nu iti recomand sa folosesti rimelul waterproof, in timp genele tale vor avea de suferit. Eu am incercat rimelul Color Trend de la Avon si am fost foarte multumita de el, deoarece nu incarca genele si le confera volum. Am auzit mai multe critici la adresa lui, insa mie mi-a placut si nu mi-a afectat in nici un fel genele. Color trend e si ieftin si nu se usuca repede chiar e foarte ok dar, daca vrei poti sa iei si mascara de la l`oreal Paris cu collagen ii foarte buna iti mareste genele din primul stratwinking sper ca te-am ajutat! Alegerea ramane la latitudinea ta.

| girlygirl285 a răspuns:

Hei, ti-as putea recomanda rimelul pe care il folosesc eu, care imi place mult, ultimul pe piata de la RIMMEL, anume Scandaleyes XTreme, nu este waterproof (nu iti recomand rimel waterproof deaorece se da foarte greu jos de pe gene si ti le si strica), periuta are o parte pentru alungire si cealalta pentru volum si chiar zilele astea ii la reducere, de la 30 de lei la 20. Daca vrei un look mai "soc" poti sa cumperi de la L'Oreal rimelul Miss Manga, ii foarte in voga acum pentru ca face ochii sa arate foarte mari, si acesta ti-l recomand, e foarte bun, nu se intinde, dar mai bun de folosit pentru iesiri noaptea decat casual. Aceasta l-am cumparat cu 30 dar era cu reducere, oricum sigur sub 50 de lei ii. happy