| buburuza23 a întrebat:

Imi puteti recomanda un rimel (pret:maxim 20 lei) care sa dea volum si mai ales alungire genelor, dar totusi sa fie bine definite.Precizez ca am niste gene foarte scurte si nu sunt curbate deloc.As dori sa fie cat mai curbate si alungite.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la essence, majoritatea cosmeticelor sunt foarte bune la un pret bun.

| Ruxandra15 a răspuns:

Avon Supershoc, Infinitze. Oriflame Wonder Lash.

| Dxi a răspuns:

Rimelul meu preferat este de la essence " I love extreme" este un tub negru cu scris roz-mov. cred ca este mai mult de 20 de lei dar e minunat, crede-ma ma machiez zilnic si am schimbat zeci de rimele si acesta e ireprosabil, nu curge si nu se lipeste.genele sunt lungi si bine definite, toata lumea imi spune ca am gene minunate si ochii mari happy