| nikolettta a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog, din comert, o masca/balsam de par cu ulei/unt de cocos si un sampon hidratant care chiar isi face treaba?
Multumesc si fundita

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu-ti iei direct unt de cocos din plafar?!

| AlinaInk a răspuns:

Gastesti sampon nutritiv Amelie si ulei de par cu migdale Cosmesi Siciliana pe site-ul:
http://naturway.ro/

| AndreiMarian12 a răspuns:

Unt de cocos. se gaseste in supermarketuri si in plafaruri.

| Strudel2punct0 a răspuns:

îți recomand untul de cocos în sine, este un produs complet. dacă vrei și alte produse cele de la Kallos au funcționat pentru un par foarte degradat ca al meu. Asa ca merita sa încerci, plus ca au niște preturi foarte mici

| RoxanaMakeupArtist a răspuns:

NU stiu ce masca si nici ce sampon sa recomand, in schimb ca balsam de par recomand Hammam. Il gasesti in Kaufland si Auchan. Alta idee ar fi sa iti cumperi ulei de masline si ulei de cocos si sa le aplici pe varfuri inainte de baie.