| Iulia_5025 a întrebat:

Imi puteti spune cat timp e valabil creionul dermatograf? Eu am unul de la Ada si nu mai tin minte cand l-am cumparathee hee

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Nu cred ca au termen de valabilitate.
Ar fi culmealaughing. Adica ce, il manancilaughingrolling on the floor.
Fii linistita ca astea nu expira.happy
Eu am un dermatograf de mai mult de 5 ani si inca mai e bun, n-am muritlaughing

1 răspuns:
| rosto a răspuns:

De regula majoritatea cosmeticelor sunt valabile 3 ani de la deschidere. dar daca tu nu stii cand l-ai cumparat, nu stiu ce sa zic. oricum, costa maxim 3 lei un creion ada, mai bine ia-ti altul happy