| Nicolle_5973 a întrebat:

Imi puteti spune daca gasesc cizme ugg la leonardo?

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Da, sunt si la leonardo. Dar nu sunt originale si costa 50 lei.Am avut si eu de acolo si mi s-au rupt intr-o saptamana.
Mai bine iti iei de la D&D.Sunt 200 lei, dar tin mai mult.
Bye!wave
Biby

| dedfgv a răspuns:

Da se gasesc si sint si reduceri

| ledzeppelin a răspuns:

Sunt dar eu nu te'as sfatui. Sunt prost facute.Mai bine iti iei o pereche originale, dar care sa te tina.Eu am ugg de foarte mult timp. Ce'i drept am dat putin mai mult pe ele, dar si acum arata ca noi.Prietena mea si'a luat de la leonardo si a tinut'o doar o luna.

| zambethツ a răspuns:

Da ubita sunt si in Leonardo cizme Ugg:*si dupa cum am vazut sunt si la reducere acum.asa ca fugutsa si ia'ti kissuletslove struck

| Anxx a răspuns:

Nu te as sfatui sa ti iei pantofi de la leonardo, sunt de proasta calitate big grin

| IustinaSiAtat a răspuns:

Da.gasesti sigur
100 la 100
de acolo mi-am luat euwinking:d

| Nutemaiholba a răspuns:

Da gasesti si nu, nu sunt de proasta calitatestraight facefaza e ca nu sunt originali mare chestiehappyparca ti-ar lua cineva cizma din picioare si s-ar uita daca sunt originalilaughing)