| KaramiCa a întrebat:

Gasesc cizme UGG la magazinul leonardo?big grin nu neaparat originale.cine stie cam cat ar costa?big grin Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

Da, se găsesc. E un model maro închis la 29 de lei(nici eu nu am crezut până nu am văzut preţul în magazin) şi restul 59 de lei sau mai mult. Sper că te-am ajutat. happy

| KaramiCa explică (pentru Wolfszeitt):

AnnaBoo.mi-a mai zis cineva.dar nu credeamblushing mersi. o sa ma duc maine.ca mi-am luat o pereche.gen ugg, am dat 80 de lei.nu-mi mai plac deloc.ieri le-am luatsad

5 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Am vazut niste UGG-uri in Leonardo la vreo 79-89 lei, in Bucuresti la Sun Plaza. Nu cred ca erau originalehappy.

| Crazyeo a răspuns:

Da are neoriginale costa 120 lei Funda?

| RubinaPink a răspuns:

Da la un milion cinci sute

| scumpika245 a răspuns:

Da se gasesc dar nu mereu depinde cand aduc marfa si ar costa in jur de100 de lei 100si ceva de lei