| alepatry a întrebat:

Imi puteti spune de unde isi cumpara vedetele de la disney channel hainele, accesoriile, etc...(doar fetele) adica selena gomez, miley cyrus, demi lovato, tiffany thorton, etc..., si sa imi dati si link-uri de unde sunt site-urile magazinelor, va multumesc foarte mult si la cel mai bun raspuns ii

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Forever 21 si Urban Outfiters happy

| camelia1812 a răspuns:

laughingnu bianca... second-hand... ce stiti voi laughing

| ChriSS_7546 a răspuns:

Pai nu se gasesc haine identice ca ale lor, sunt haine si accesorii obisnuite doar ca le combina intr-un anumit stil. Poti sa iti iei haine de firma de la mall etc, chiar si din piatarolling on the floorlaughing. Daca sti sa le combini intre ele ca sa iti iasa acel stil.Si la fel si cu accesoriile.Conteaza sa stii sa le combini.

| sickparade a răspuns:

Nu trebuie sa ai haine ca ale lor. Daca ai bun gust poti sa te imbraci la fel de frumos cu ceea ce gasesti in Romanicabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la cele mai bune firme din New Yorker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde isi cumpara hainele selena gomez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt create de disigneri proprii

| biabianca a răspuns:

Din New Yorker. Stiu eu sigurbatting eyelashes.

| francy a răspuns:

Stiu ca demi isi cumpara de la "forever 21"ahhh ce ma oftik ca nu e magazinu asta si la noi in tara x(angryangryX sunt asa ieftine lucrurile la magazinu asta. si mai e si de firma...