| EmoSceneGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele disney?( demi lovato, selena gomez, bridghit mendler si miley cyrus )

3 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Le urasc, nu ma intreba de ce dar nu stiu nu imi plac deloc, asta e parerea mea, nimeni nu mi-a poate schiba, oricum nu am nimic cupersoanele carora le plac, e problema lorwinking

| Autumnfeelings a răspuns:

Demi Lovato -> cea mai buna cantareata
Selena Gomez -> cea mai buna actrita
Bridghit Mendler ->cea mai tare
Miley cyrsu -> buna dar tinute vai de mine

| AnaMaria_3489 a răspuns:

Mie mi se par niste actrite destul de bune. Si in cariera muzicala au destul succes. Chiar daca unii isi bat joc de vedetele disney, nimeni nu poate fi ca ele happy.