| HappyChild84 a întrebat:

Imi puteti spune in ce magazine din Bucuresti gasesc creepers unisex/pentru barbati? Multumesc pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| RockRox a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar din cate stiu eu nu se gasesc in magazine in Romania (respectiv Bucuresti) si daca prin absurd o sa gasesti cel mai mic pret o sa fie de 400 lei. Daca doresti o sa-ti dau un site unde poti sa dai lejer mana in 100 lei + transport gratuit dar trebuie platit cu cardul. Daca vrei site-ul anunta-ma. Peace

| Wackey a răspuns (pentru RockRox):

Hei, vreau si eu site-ul, te rog big grin

| alipusy a răspuns:

La lenjerie barbati magazin