| Anonim19999 a întrebat:

Imi puteti spune niste tratamente naturale pentru intarirea firului de par?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| iillaaa a răspuns:

Masti de par, cu ulei de ricin, ulei de masline, galbenus de ou happy

| Anonim19999 explică (pentru iillaaa):

As vrea daca se poate sa-mi spui si modul de preparare nu doar ingredientelehappy

| iillaaa a răspuns (pentru Anonim19999):

O data pe saptamana 1 linguri de ulei de ricin, 2 linguri de ulei de masline, un galbenus de ou + o lingura de suc de lamaie... daca ai parul lung poti sa pui un pic mai mult!