| andrey186 a întrebat:

Imi puteti spune o crema care pot scapa de punctele negre si cosurile rosi, va rog spuneti-mi ceva ce ati incercat si a dat roade am prea multe pe fata si este foarte urat va rog e urgent sad

2 răspunsuri:
| SetYourselfFree a răspuns:

Cea mai bună soluţie este să mergi la un dermatolog! Nu lua tratamente după ureche, deoarece ce mi-a folosit mie, poate ţie nu îţi foloseşte! vorbesc din experienţă, deoarece am avut o acnee vulgară. baftă!

| Gabriela_Andreea_2000 a răspuns:

Argila e f bună si cumpara-ti gel spumant purifiant de la Gerovital plant. O sa se vada rezultate in cateva zile, iar gelul si argila sunt f ieftine, gelul e in jur de 15 lei, iar argila in jur de 2 lei. Sper sa te ajute!