| Noname_6326 a întrebat:

Imi puteti spune si mie magazine in Bucuresti sau in Ploiesti unde pot gasi rochite pentru banchet. as vrea sa fie stramta sus ca un corset si in jos sa fie larga si pana in genunchi.sau fustite umflate.sau ceva de genul acesta http://assets.nydailynews.com/img/2009/05/08/amd_maritza rodriguez.jpg.Imi puteti spune va rog? dar sa nu fie preturi mari.cat mai rezonabile:|ca e criza :D

2 răspunsuri:
| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Gasesti rochii de seara dragute pe Calea Mosilor (sunt multe magazine ale unor case de moda celebre) si in Centru pe Lipscani si la magazinul Cocor.

| draculaq a răspuns:

Vezi prin mall-uri...