| Martyka a întrebat:

Imi puteti sugera un site cu sfaturi uitile despre machiaj....precum ce culori mi se potrivesc in functie de cul. ochilor sau forma fetei sau coafura. Vreau ceva util! Mersi...

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Aici iti las un video tutorial.(sunt mai multe sugerate acolo).
Iar aici o pagina super interesanta.Vezi ca iti apare o fereastra, pe care trebuie s-o inchizi din partea de jos (cerrar ventana).
http://www.tuimagenpersonal.com/contenidos/maquillaje.php
Sper ca ti-am fost de folos.

| Martyka explică (pentru Petrica44):

Mersi dar e in spaniola... oricum e fain si util.

| Petrica44 a răspuns (pentru Martyka):

Ai acolo si un curs gratis online.Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de folos.O zi buna-ti doresc!