| anonim_4396 a întrebat:

Am parul brunet tuns mediu si as vrea sa imi fac suvite mov, banuiesc sa ar trebui sa imi decolorez suvitele apoi sa le vopsesc dar nu stiu ce vopsea sa imi cumpar pentru a -mi iesi mov.As mai vrea niste site-uri cu modele (mai normale) de suvite mov.

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Http://media.photobucket.com/image/suvite%20mov/elegantza3/parmov2.jpg
Suvitele mov le poti face singura acasa si exista in comert o vopsea speciala pentru suvite! Se aplica direct pe par fara a fi nevoie sa decolorezi mai intai!
http://www.google.com/......tp?/imgres