| Andreutssssa a întrebat:

As vrea sa trec de la brunet la blond.Am cumparat un nuantator blond inchis. Daca ma vopsesc cu nuantatorul,iar dupa aceea ma vopsesc cu o vopsea blonda, va iesi?
Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Depinde ce preturi are salonul respectiv, la un salon obisnuit toata,, operatiunea,, asta te poate costa pana in 50-100 lei, poate ai noroc si nu te costa asa mult

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti va iesi[va prinde numai la radacina..maxim un cm]

| Andreutssssa explică (pentru mona):

O sa fac o decolorare...dar cat ma costa decolorarea dar cu vopseaua mea?

| mona a răspuns (pentru Andreutssssa):

La salon?

| Andreutssssa explică (pentru mona):

Da.

| mona a răspuns (pentru Andreutssssa):

Depinde ce preturi are salonul respectiv, la un salon obisnuit toata,, operatiunea,, asta te poate costa pana in 50-100 lei, poate ai noroc si nu te costa asa mult

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu, întâi trebuie să îţi decolorezi părul. Ai părul negru, chiar crezi că o să-ţi iasă blond dacă nu-l decolorezi?
După ce îl decolorezi, treci direct la vopsea şi gata.

| Andreutssssa explică (pentru MalleusMaleficarum):

Am parul saten inchis, m-am gandit sa folosesc intai nuantator si dupa vopsea.dar daca nu se poate fara decolorare.Cam cat costa o decolorare+vopsire la un salon obisnuit?