| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati si mie va rog o vopsea de par buna, ce marca ar fi mai buna? Garnier, Pallete? ca as vrea mai incolo sa incerc sa ma vopsesc o nuanta cat mai naturala de blond. eu am parul saten.

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Igorahee hee Cea mai buna. e in toate saloanele de fitehee hee

| Beatrice_5910 a răspuns:

Londa...au o gama larga de blon si este buna. Eu am avut experiente neplacute cu Pallete si Garnier. Trebuia sa iasa blond natural si mi-a iesit un verde cenusiu.

| Adelina102 a răspuns:

Garnier e foarte buna. Daca vrei din comert sunt bune aproape toate, numa ca-ti distrug parul. Daca vrei ceva bun cumpara-ti de la salon.Sau cumpara-ti revlon sau casting sau Londa.Aceste firme sunt bune.Dar si Garnier e destul de buna. Poti sa incerci.Eu is coafeza, am vopsit cu toate vopselele aproape.De la Palette sunt unele care nu tin.Dar Garnier e buna, cea cu ulei de masline. Funda?big grin:X

| Cella a răspuns:

Pallete smug

| Lovemebabybee a răspuns:

Cea mai buna e Wella.Verisoara mea sa facut, e foarte multumita. Funda?

| miha01 a răspuns:

Kallos este cea mai buna vopsea de par, multi hairstyl-isti o folosesc, are si o gama larga de culori :*

| nevastuicarock a răspuns:

Eu am parul saten si mi-am facut suvite blonde si am folosit pallete parca si au iesit foarte bine :*