| Mereoleacădeusername a întrebat:

Îmi spuneți și mie ceva despre pensatul cu ceară?
Doare tare? După cât timp trebuie să te pensezi iar?
Dau fundă!
Mulțumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| zoey23 a răspuns:

Eu una iti recomand pensatul cu ceara, mai ales pentru ca firele de par cresc mult mai greu decat atunci cand le pensezi cu o penseta si de asemena poti adapta mult mai usor forma dorita, cat despre inrosit, dureaza foarte putin, in MAXIM 10 minute dispare! Insa, acum a aparut un nou stil de pensat cu aţa happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Doare destul de tare si dupa aproximativ 3 saptamani trebuie sa te pensezi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa, mai bine ramai la pensatul cu penseta. Nu este asa de greu. Daca vrei neaparat cu ceara, poti incerca la un salon, desi s-ar putea sa doara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La primele dati te va durea mai tarempe urma te vei obisnui si te va durea mai putin.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Pensat? Poate epilat. Doare primele dati si dureaza cam 2-3 saptamani. daca ti se rup firele cresc mai repede.

| KateMiddleton a răspuns:

Doare! Dar chiar merita durerea!

| Anne07 a răspuns:

Nu doar asa de tare cu benzi de ceara la salon, desigur te inrosesti putin happy

| VinInAjutor a răspuns:

Nu doare deloc.e mai mult ca un gadilat.iar perioada in care iti creste la loc nu este fixa.cand observi ca ar fi cazul sa te pensezi, fa-o.