| ioana375 a întrebat:

As vrea sa folosesc ceara pentru epilarea pe picioare si inghinal. Cam cat de tare doare? (O comparatie daca existahee hee ). Doare mai tare ca pensatul sprancenelor? laughing :d

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Hai sa te incurajez! Doare mai putin decat cu epilatorul, pentru ca ceara smulge tot odata, insa pentru inghinal cu ceara mai ales daca te faci prima data iti recomand un salon.

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pentru inghinal, daca pana acum ai folosit lama te va durea destul de tare mai ales daca nu stii sa tragi de benzi. Sincer, pentru primele 2-3 dati iti recomand sa mergi la un salon unde iti va fi mult mai bine. Pe picioare te poti face si singura, nu e problema si nici nu doare cine stie cehee hee

| Patrăţel a răspuns:

Mult mai tare decat pensatul, pe picioare poti sa te epilezi cu ceara, e mult mai eficient decat lama/crema, dar inghinal as prefera crema big grin

| Anca95 a răspuns:

Doar ft tare. o daaa cu sigurantalaughing

| FesCuDungi a răspuns:

Fi serios/serioasa! ceara pentru a te epila inghinal? "o sa-ti dai drumu"straight face pe picioare mai merge!