| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Am o întrebare serioasă și am nevoie de un răspuns serios de la persoane serioase. ^^

Pe o scară de la 1 la 10, cât de tare doare epilarea cu ceară pe picioare, axile și zona inghinală, mai ales dacă e prima dată și până acum am utilizat doar lama?

Dau fundă răspunsurilor detaliate, spuse din propria experiență sau din experiența altora. Mulțumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Picioare: 5-6
Axile 5-6
Unghinal: 10

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Picioare 1, axile 5, inghinal 10.

| Swae a răspuns:

La axile e cel mai suportabil. Cu cat o faci mai des, pe atat o sa te doara mai putin.

| jj7700 a răspuns:

Inghinal cam 8 prima oara, 2-3 dupa ca se slabeste radacina parului. Zic asta ca baiat care s-a facut inghinal complet cu ceara la salon de zeci de ori. Ca fata cred ca doare mai putin, ca e mai putin par de luat oricum.