| emma13 a întrebat:

Bună!
De ce când fac abdomene sau alte exerciții, ma doare foarte tare în partea stânga jos?
Dau fundă, Va mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu știu cauza cu exactitate. Dar bănuiesc că este apendicită. Trebuie sa mergi la control neapărat. De asemenea trebuie să eviți orice activitate care duce la durere. Și nu trebuie să mergi la medic doar atunci când te doare. Nici nu trebuie să mai aștepți să te doară.
Tu sună înainte la 112 și să le spui despre ce este vorba.