| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Imi spune-ti va rog o firma gen Avon, Ladys, Ives Rocher la care poti fi reprezentant?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi Faberlic, Hemel, Federico Mahor, etc.
Pa, pa.

| xBlueAngel a răspuns:

Oriflame

| alexutzu1981 a răspuns:

O companie cu totul noua in Romania si cu produse de calitate unde poti deveni reprezentant(a) sau coordonator(e) http://cristianlay-romania.eu Un castig mediu lunar pe care il obtin din coordonare este de 3000 lei, insa exista si un program motivational exceptional pentru cei care vand produse.

| jolycris a răspuns:

Buna, te poti inscrie la Giada Rome - www.giada-rome.com. Au bijuterii, cosmetice, parfumuri si produse BIO.

| adina7 a răspuns:

Buna! Te poti inscrie si la Avon! Primesti discount in functie de valoarea comenzii si produse cadou!(La prima comanda un set de creme planet spa)Daca vrei sa te ajut sau ai nevoie de mai multe detalii contacteaza-ma pe adresa de e-mail v.adina@ymail.com sau la 0758159533

| Cristiana_Ade_1999 a răspuns:

Oriflame,Elf...:*