| cevacumva a întrebat:

Imi spuneti o crema buna dupa care sa creasca sani, va rog care ati incercat si a fost buna si cam cat coasta aceasta? am 18 ani si n-am sani cum as vrea eu

3 răspunsuri:
| TukAnk a răspuns:

Omg ai 18 ani si crezi in prostiile acestea cu unsul tatelor cu crema ca sa se mareasca? mai fato... daca n.ai sani cum ai vrea tu atunci apeleaza la chirurgia estetica, nu exista asa ceva creme si prostii de.astea pfffff

| carmenita a răspuns:

Nu exista nicio crema care sa mareasca sanii, incearca cu anticonceptionale, am auzit la unele fete ca au functionat cat de cat.

| Ralluca98 a răspuns:

Buna scumpo! Poti folosii tinctura de marar [ rezultatele apar intr-o luna ] sau xxl bust sau poti face exercitii pentru marirea sanilor [ flotari, multa miscare cu bratele, gantere ]. Am auziti ca si uleiul de ricin este bun pentru marirea sanilor. Bafta multa cu sanii!