| amaliacaba001 a întrebat:

Crema nivea este buna pentru marirea sanilor? Deci pun crema pe sani si masez ati incercat ceva de genu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este bună daca te maseaza partenerul. Excită. De crescut sanii, nici vorbă.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii cresc doar hormonal.
Crema niveea este pentru maini uscate sau picioare crapate, nu pentru sani!
Sanii nu se maseaza pentru ca te dor si vei face mai rau decat bine, daca faci asa ceva.
Stai cuminte ca nu exista nici un feld e crema sau tratamnet sa craesca sanii, daca exista asa ceva, nimeni nu-si mai facea implanuri cu silicoane, cum isi fac de fapt.
Probabil esti prea mica sa intelegi asta, dar chiar nu exista nimic sa te poata ajuta.

| Freya1 a răspuns:

Nu exista nici o crema ce sa iti ajute sani sa creasca, si mai ales nivea.
In schimb poti sa o folosesti daca vrei sa ai pielea pe sani mai fina.

| Donsavas a răspuns:

Sânii se măresc de la hormoni, mușchi sau grăsime. Cremele si mesajele sunt ineficiente. Siliconul mai este o optiune.

| Justme1997 a răspuns:

Ori mai aștepți să creşti mare, ori te îngraşi, ori rămâi gravidă, ori bagi implanturi.

| Andwta a răspuns:

Nu mai incerca creme pe sani ca nici una nu functioneaza.