| crystinutsa a întrebat:

Imi spuneti si mie magazine in constanta cu haine mai accesibile? si cosmetice?

7 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Eu pot sa te ajut cu un magazin online http://softnailsro.blogspot.com

| ElizzaTPU a răspuns:

Www.fiora.ro, magazin online

| CrazyPittica a răspuns:

Mario style in tomis trei pe langa statia de taxi, Nico Stile e pe la Anfitatru pe langa spital cosmetice nu au dar eu imi cumpar haine de aici.

| mikihita a răspuns:

Produse cosmetice online cu predare personala in Constanta: www.best-cosmetics.ro

| elenaaarion a răspuns:

Eu te pot ajuta cu cosmetice, la Oriflame. Ti le poti cumpara de acasa happy Te astept pe mess chanely_sweet daca vrei mai multe detalii

| looolliika a răspuns:

Buna in primul rand SaraKhanSweet a sa sty ca mario stile nico styl si ceai mia zistu acolo sunt magazine cu haine secand -hand. daa'. deci incerca la kaya in doraly sau prin piata aia. sty care. e oarecum visavi de city parca...si pe acolo este si un magazin in acceasi piata. cu cosmetice. eu mi iau de acolo si usnt multumita de el. happy.si daca vre.si. Mama e reprezenatat oriflame si avon happy eki sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Veva a răspuns:

-Nico style
-Mario style-Bulevardul Tomis
-Center Valentin-Piata Tomis 3 (aici gasesti si cosmetice)
-Doraly Mall-km 4-5
-K.A.Y.A -Piata Tomis 3
-mai sunt cateva magazine in zona Tomis Mall
-iti mai recomand site-ul ppt si bfashion
Pentru cosmetice de buna calitatea si accesibile ma poti contacta pe mail boboc_corina@yahoo.com sunt reprezentat la multe firme de cosmetice :*