| Fineness a întrebat:

Imi spuneti si mie niste nume de sampoane care dau mult-mult volum parului? Fundita! Merciii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa nu aibe efect samponul respectiv mai bine ti ai usca parul cu feonul tinand capul in jos!

3 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Da, incearca de la Favisan, chiar asa se numeste, sampon pentru volum. il poti comanda prin posta de aici www.favisan.ro

| MeGustaaaaa a răspuns:

Shauma sau Head%Shoulders.Head%Shoulders iti face parul super moale si cu volul si te scapa de matreata.Eu numai pe acesta il folosesc. Fundita?

| Deea2001 a răspuns:

Garnie,clear