| marett16 a întrebat:

Imi spuneti niste porecle pentru. numele Mara? fundita la cele mai faine.:*

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy
Mara -> Mariutza, Mary, Marea, Ara, Myra, Mera, Mariuca
fundita?

14 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Dragut nume love struck.
Mara -> Mar, Mari, Marre, Mariuta, Marapinka [culoarea ta preferata cu a la sfarsit. dar aca-ti place albastru poti pune bleuoa, dar mai frumos suna Marapinka love struck]

| LoveMe a răspuns:

Pfffstraight face km greubig grin
paithinking mara-ara, ma', marixuu`big grin. ixxxu(x`ul)axu,

funda?big grin

| Daria a răspuns:

Ari, Mari, Ara, Marr, Maia. sper ca te-am ajutathee hee
:*

| alexa007 a răspuns:

Mery, mary, maricica, mariuca,

| gabriela a răspuns:

Maruta, Rara,

| Biankaa a răspuns:

Pai am o fata in clasa pe care o cheama mara si noi i spunem marette :d

| lexy22 a răspuns:

Pe mine ma cheama Mara si parinti ma alinta,, maruta"happy

| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) a răspuns:

Mara, Mary, Ara, Larra etc

| deutza_3149 a răspuns:

Mary, Marusca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary, Merisor, Marette, Marie, Merry Christmas, Mari. nu mai stiu pe moment :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha si eu is mara si mi se spune Măru, maruchka, marioara, mariciuy, mariucica, ara, mama maruchka, marior, maruzor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maga, marga, margarina, magda, magdalena, maria, marika, mariksa, misses Bdeee, marikieta, madrina, mada, madrina mnolee, goia, wahh, wahha, keya, prostila, bodela, marmelada, americhea, america, magdy, maria, marea,(A)merika, marukitza, maruka, mar, maruu', migdala, mit, thechel, thechelind, thechelinde, theche, thechi, teci, waleleeeeu, doba, dobot, dobitocis, strugure indulcit (daca esti nervoasa). Si mai cauti tu pe net ce porecle naspa mai gasestiwinking

| missdany a răspuns:

Maruha/mariulika/mara-dibilara

| Rarra a răspuns:

Si pe mine ma cheamă Mara si mi se spune măr, maro, măruk, marette, mary, maricica si rara